KONST / Litografier / Färglitografi 7347472
nr 734 7472
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 960/5000, signerad, motivets mått: 56x40
Kondition: oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:11:02
250 kr
350 kr
550 kr